http://www.myspace.com/benshmusic
Kohtasin Reykjavikis ühte toredat tüüpi, teeb päris huvitavat muusikat, kuulake :)
reede, 31. juuli 2009
pühapäev, 19. juuli 2009
pühapäev, 5. juuli 2009
Skaftafell
Olen oma laptopi vargusest juba peaaegu yle saanud, hetkel olen Skaftafellis, siin on uskumatult ilus. Island on vapustav maa. Siiani j2tsid k6ige sygavama mulje Vik'i l2hedal olevad rannad. Kui j6uan, l2hen sinna tagasi.
kolmapäev, 1. juuli 2009
laupäev, 27. juuni 2009
kolmapäev, 24. juuni 2009
Touch and Go - Would You Go To Bed With Me
Mõeldes Reinisest. Oleks ikka pidanud talle seda ütlema :)
Tellimine:
Postitused (Atom)